top of page

Ревун Андрій

Народився в 1985 році, місце проживання: м. Тернопіль.

Ще в шкільні роки захопився астрономією, дуже манило зоряне небо, "метеорні дощі", розглядав в підзорну трубу фактуру Місяця, цікавила інформація про "чорні діри" (на той час, це ще були лише теоретичні обʼєкти), цікавила структура Сонця, спостерігав із захопленням затемнення в 1999 році, а ще більше заворожувала інформація про масштабні обʼєкти - галактики. Вкінці школи почав фотографувати. Спочатку це був Зорький, потім Зеніт ЕТ, далі вже будучи студентом, зʼявився Nikon D70s, і почався шлях фотографі в цифровій фотографії.

Під час навчання в університеті, астрономія на якийсь час зникла з мого життя, але згодом, через декілька років, перші спроби зробити астропейзажі повернули цікавість до астрономії.

За можливості слідкую за новинами астрономії, є активним членом клубу любителів астрономії "ТерАстро" в м. Тернопіль.

Був учасником Помаранчевої революції у 2004 р. (тоді навчався в університеті), та "Революції гідності" в 2014р.

В ролі спікера, від компанії Nikon Ukraine, проводив лекції по астрофотографії.

Своїми роботами, та діяльністю, намагаюсь популяризувати цей досить непростий, але дуже цікавий жанр фотографії. Окрім того, є популяризатором Астрономії як хоббі та науки, оскільки майбутнє Людства не можливе без розвитку космічних технологій та виходу нашого виду за межі планети Земля. До пандемії COVID-19 та введення карантину, був власником фотостудії.

З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну вступив в лави ЗСУ (навесні 2022р.), де й знаходжусь на даний момент (кінець літа 2023р.).

bottom of page