top of page

Можливості листопада

Традиційно ділимось підбіркою міжнародних премій, конкурсів та фестивалів для українських фотографів з найближчими датами закриття прийому робіт.

 

2024 FotoEvidence Book Award

 

Асоціація FotoEvidence оголосила open call прийому робіт, які будуть опубліковані у другій книзі з темою Ukraine: A War Crime Volume Two.


Друга спільна книга знову об'єднає фотожурналістів, щоб представити їхні свідчення з перших вуст про вплив російського вторгнення в Україну з точки зору документалістів.


Хто може взяти участь у конкурсі?

До участі запрошуються професійні фотографи та фотографи-аматори, чиї роботи документують наслідки війни в Україні, з акцентом на дітей та сім'ї.

Крайдата подачі: 11 січня 2024 року

Вартість участі: безкоштовно

 

MUTANT GRANT

 

Грант Mutant має на меті підтримати фотографів-початківців та відомих фотографів, надавши фінансову допомогу для старту нових проєктів або продовження поточної роботи.


MUTANT – це технологічний стартап з Мюнхена, Німеччина, що створює інструменти для керування та надсилання мультимедійних файлів. Одним з таких інструментів є візуальна версія Wetransfer, що спеціалізується на зображеннях, спосіб надсилати 100 зображень з високою роздільною здатністю. MUTANT створює інструменти для творчих людей і досвідчених користувачів, а фотографи – одна з тих груп населення, для яких ми любимо створювати програмне забезпечення.


Крайдата подачі: 12 листопада 2023 року

Призовий фонд: Один переможець отримає 800 EUR. 10 фіналістів отримають можливість виставити свої роботи в Amari Bar KUNSTLABOR 2 - Kunst & Kulturzentrum München.

Вартість участі: безкоштовно

 

Rotterdam Photo 2024 – Single Image Open Call

 

Rotterdam Photo – це щорічний ярмарок фотографій з фестивальним духом. Будучи частиною Роттердамського тижня мистецтв, подія приваблює поціновувачів мистецтва, колекціонерів, галеристів з різних куточків світу.

Мета Rotterdam Photo 2024 – запропонувати доступний виставковий простір безпосередньо фотографам, зменшивши всі пов'язані з цим витрати порівняно зі звичайними арт/фото ярмарками.


Крайдата подачі: 2 грудня 2023 року

Призовий фонд: Зображення, відібрані на конкурсі Single Image Open Call, будуть надруковані на ПВХ-панелях і виставлені на зовнішній стороні спеціального контейнера під час Rotterdam Photo 2024 (1 - 4 лютого 2024 року).

Вартість участі: Подання одного зображення – реєстраційний внесок 19 EUR, подача серії (максимум 5 зображень) – 75 EUR.Comments


bottom of page