top of page

10 фото квітня: добірка ключових фото місяця від UAPP та Ukraїner

UAPP у партнерстві з Ukraїner продовжує цикл публікацій ключових фотографій місяця, що стосуються повномасштабного вторгнення.


1. Працівники на одній із найбільших теплоелектростанцій у Харкові, яка була знищена російськими ракетними ударами у квітні 2024 року. Через постійні атаки Росії на енергетичні об’єкти Харкова місто має 50% дефіцит електроенергії. Фото Ольги Іващенко. 


2. Військові надають першу допомогу рятувальнику, який був поранений внаслідок подвійного удару дронами-камікадзе у Харкові у квітні 2024 року. Тоді росіяни вдарили по цивільній інфраструктурі міста, а після прибуття рятувальників завдали удару вдруге. Загинули троє рятувальників, ще кілька були поранені. Фото Георгія Іванченка. 


3. Поранений військовослужбовець Збройних сил України у евакуаційному транспорті медиків 47-ї окремої механізованої бригади ЗСУ неподалік лінії фронту у Донецькій області у квітні 2024 року. Фото Мар’яна Кушніра. 


4. Український піхотинець 23-ї окремої механізованої бригади перед виходом на передову на  Авдіївському напрямку напрямок Донецької області. Квітень 2024 року. Фото Романа Пилипія. 


5. Артилеристи 148-ї окремої артилерійської бригади ДШВ відпочивають у перерві між веденням вогню на бойових позиціях у Донецькій області у квітні 2024 року. Фото Євгена Борисовського 


6. Артилеристи 148-ї окремої артилерійської бригади ДШВ ведуть вогонь по ворогу на світанку у Донецькій області у квітні 2024 року. Автор фото зазначає, що цей кадр був знятий напередодні голосування Конгресу США за фінансову та військову допомогу Україні. За його словами, військові відзначають критичний брак озброєнь. Фото Сергія Нужненка. 


7. Люди спостерігають за горінням будівлі Національного університету «Одеська юридична академія», яка спалахнула внаслідок російського ракетного удару 29 квітня 2024 року. Тоді російська армія завдала удару по парковій зоні Одеси касетними ракетами, загинули 5 цивільних та 32 було поранено. Фото Олександра Гіманова 

8. Люди прощаються із загиблим військовослужбовцем, активістом Павлом Петриченком поруч із Михайлівським Золотоверхим собором у Києві. Квітень 2024. Фото Стаса Козлюка. 


9. Військовослужбовець мобільної вогневої групи 35 окремої бригади морської піхоти веде вогонь по російському дрону-камікадзе “Шахед” під час навчань у Херсонській області у квітні 2024 року. Фото Івана Антипенка. 

10. Харків’яни фотографуються біля дерев, що квітнуть у центрі Харкова у квітні 2024 року. Попри постійні обстріли міста російською армією, місто живе та працює. Фото Івана Самойлова для Gwara Media.


Над вибіркою працювали: В'ячеслав Ратинський та Юрій Стефаняк

Менеджер сайту: Владислав Кухар

댓글


bottom of page