top of page

10 фото травня: добірка ключових фото місяця від UAPP та Ukraїner

Українська Асоціація професійних фотографів у партнерстві з Ukraїner  продовжує ділитись ключовими фото місяця, що стосуються повномасштабного вторгнення.


Гранатометники 93-ї бригади Холодний Яр стріляють з автоматичного гранатомета МК-19 у напрямку ворога. Саме у темряві або «по сірому» окупанти здійснюють спроби штурмів. Травень 2023, Донецька область. Фото солдата-фотографа 93-ї бригади Холодний Яр Миколи Олійника. 


Військовослужбовець Збройних сил України сидить в окопі на лінії фронту у Донецькій області. Травень 2024 року. Фото Мстислава Чернова. 


Артилеристи 24-ї бригади імені Короля Данила стріляють із 122-міліметровї САУ “Гвоздика” у напрямку Авдіївки у Донецькій області. Фото солдата-фотографа 24-ї бригади імені Короля Данила Олега Петрасюка.


Поліціянт допомагає піднятись пенсіонеру у його домі під час евакуації населення з Вовчанська Харківської області. Напередодні російська армія розпочала масштабний наступ на півночі Харківської області. Фото Георгія Іванченка.


Російська армія знищила авіаційним ударом багатоповерховий будинок у місті Торецьк, Донецької області. Загинули троє місцевих мешканців. Травень 2024 року. Фото солдата-фотографа 24-ї бригади імені Короля Данила Олега Петрасюка.


Палає місто Вовчанськ у Харківській області. Напередодні російська армія розпочала масштабний наступ на півночі Харківської області. Росіяни намагаються стерти місто з лиця землі, щоб захопити його. Травень 2024 року. Фото Костянтина і Влади Ліберових. 


Люди евакуйовують з Вовчанська, який охоплене вогнем внаслідок активних бойових дій у самому місті. У травні російська армія розпочала масштабний наступ на півночі Харківської області. Травень 2024. Фото Романа Пилипія. 


Ветеран російсько-української війни під час тренування першої в Україні футбольної команди ветеранів, які отримали ампутації внаслідок воєнних травм. Закарпатська область. Травень 2024 року. Фото Данила Павлова.


Українські військовослужбовці обіймаються після звільнення з полону. Вперше за три місяці Україна повернула з полону 75 своїх громадян. Сумська область. Травень 2024 року. Фото Євгена Малолєтки. 


Українці прощаються із військовослужбовцем бригади «Азов» Назарієм Гринцевичем на стадіоні у Вінниці. Він був одним із наймолодших солдатів, які утримували комбінат «Азовсталь» у Маріуполі під час тримісячної облоги у 2022 році. Згодом провів чотири місяці у російському полоні, повернувся у військо та загинув у травні 2024 року. Фото Романа Пилипія. 


Над вибіркою працювали: В'ячеслав Ратинський та Юрій Стефаняк

Менеджер сайту: Владислав Кухар


Матеріал створено за підтримки міжнародної некомерційної організації «репортери без кордонів».

Opmerkingen


bottom of page