top of page

Виставка «Сміливі нести світло» відбулася в Гаазі, Нідерланди


Культурна дипломатія є важливим інструментом для побудови міжнародних відносин, сприяння взаєморозумінню та зміцнення культурних зв'язків між країнами. Одним із яскравих прикладів такої дипломатії є презентація фотокниги про найскладнішу зиму в історії незалежної України “Сміливі нести світло” у Гаазі. 

Читайте також: 


 

Знімки українських фотографів, які зафіксували життя під час масових відключень світла взимку 2022-2023 років, показали дипломатам стійкість та мужність нашого народу в надскладних умовах. 


Фото: Сергій Коровайний

Фото: Сергій Коровайний


Через документацію війни ми бачимо, що навіть в надзвичайно важких умовах українці знаходять спосіб навчатися, створювати, працювати. Продовжувати боротьбу.


Вітальне слово на відкритті виставки сказав Сергій Коровайний, фотожурналіст та портретний фотограф, учасник української асоціації професійних фотографів:


Та зима здавалась катастрофою, та зараз зрозуміло — ніт, далі буде гірше. Нові блекаути вже з нами. Серед світлин цього допису — червень Краматорська, Словʼянська, Харкова, зняті для The Wall Street Journal.

Фото: Сергій Коровайний

Фото: Сергій Коровайний


Такі заходи сприяють зміцненню культурних зв’язків між країнами. Вони можуть стати основою для майбутньої співпраці в галузі культури, мистецтва та інших сфер.


Матеріал створено за підтримки міжнародної некомерційної організації «репортери без кордонів».

Comments


bottom of page