top of page

4 фото учасників УАПФ потрапили до топ-100 найвагоміших фотографій року за версією CNN

Американський телеканал CNN опублікував 100 найвагоміших фотографій 2023 року. 


До сотні найбільш вражаючих світлин 2023 року увійшли 2 фото, зроблені Костянтином та Владою Ліберовими, а також 2 фотографії Євгена Малолєтки.

Український військовослужбовець курить сигарету поблизу Бахмута, Україна, на передовій лінії фронту війни Росії проти країни.  Фото: Євгеній Малолєтка/AP


Українські солдати закривають вуха під час російського танкового обстрілу в Запорізькій області.  Libkos/AP


Поранений український солдат лежить у медичному стабілізаційному пункті в Бахмуті, Україна.  Libkos/AP


Українські солдати несуть поранену жінку до карети швидкої допомоги після російського обстрілу в місті Костянтинівка, Україна. Щонайменше 17 людей загинули і 32 були поранені після того, як російська ракета влучила в ринок.  Євген Малолєтка/AP


“Минулий рік приніс трагедію за трагедією, з незбагненними людськими жертвами: війна в Україні та війна між Ізраїлем і Хамасом; руйнівні землетруси в Афганістані, Марокко, Сирії та Туреччині; а тут, у Сполучених Штатах, швидка і руйнівна лісова пожежа на острові Мауї та рекордна кількість масових розстрілів по всій країні.


Знову і знову ми бачимо добре знайомі нам сцени болю і страждань: батьки оплакують дітей, діти оплакують батьків — і, що ще гірше, діти оплакують дітей,” – додає Бернадетт Туазон, директорка фотографій CNN Digital.

 

Читайте також: 

Comments


bottom of page