top of page

Наслідки ракетного удару по Дніпру на фото Миколи Синельникова

Наслідки ракетного удару по Дніпру 28 червня 2024 року. Фото Миколи Синельникова 


Пошкоджена багатоповерхівка, один загиблий, поранені люди, серед постраждалих — немовля. Такі наслідки російської ракетної атаки по Дніпру в п'ятницю, 28 червня.  Рятувальники всю ніч розбирали завали потрощеної багатоповерхівки. 


У багатоповерхівці, в яку влучила російська ракета, зруйновані чотири поверхи. Там заблоковані люди. Про це ввечері 28 червня повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.


Фото Миколи Синельникова 


«Ворог здійснив ракетну атаку на Дніпро. Пошкоджено дев'ятиповерхівку. Там руйнування декількох поверхів. Попередньо, є поранені», — написав він.


Сергій Лисак зазначив, що кількість постраждалих зросла до дев’яти людей. 

Серед них 7-місячне немовля. У дівчинки отруєння продуктами горіння. Також відомо, що троє осіб у важкому стані: це жінки 27 й 30 років та 29-річний чоловік. 


Фото Миколи Синельникова 


Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив про одного загиблого. «На жаль, жертв може бути більше. Рятувальники розбирають завали», —  написав він.


Одного чоловіка надзвичайники врятували з автомобіля. Його засипало частинами пошкодженого будинку. На місці працють екстрені служби, постраждалим надається необхідна допомога.  


Фото Миколи Синельникова 


За даними поліції унаслідок вчорашнього ракетного удару по багатоповерхівці в Дніпрі, безвісти зниклими вважаються п'ятеро людей.  


Раніше Повітряні сили ЗСУ попередили, що росіяни запустили ракету у напрямку Дніпра.


Фото Миколи Синельникова 


24 червня в Одесі лунали вибухи. Росіяни запустили дві ракети, одна з них не досягла цілі завдяки роботі ППО. Чорний стовп диму над Одесою. Наслідки російського обстрілу в об’єктиві Олександра Гіманова


Матеріал створено за підтримки міжнародної некомерційної організації «репортери без кордонів».

Comments


bottom of page