top of page

«691 день, що вирішує твоє майбутнє». Фотовиставка в рамках проєкту «Вирішуючи твоє майбутнє» в Давосі під час Всесвітнього економічного форуму

16-18 січня 2024 року PinchukArtCentre спільно з Офісом президента України та Українською асоціацією професійних фотографів провели проєкт Deciding Your Tomorrow з нагоди Всесвітнього економічного форуму у Давосі.


Фото: Nicolas Lobet


«Вирішуючи твоє майбутнє» — це візуальний та інтелектуальний досвід, що занурює в атмосферу життя під час війни, а також простір для дискусій і дебатів.На першому поверсі на великих екранах розмістили інтерактивну виставку – основні фото 693 днів війни в Україні – станом на середу, 17 січня. Час від часу на екранах спрацьовують сирени повітряної тривоги.


У павільйоні була продемонстрована карта "російських воєнних злочинів" (Russian War Crimes), а також три екрани, на яких демонструвалися відеоролики з TikTok, відзняті українськими блогерами про те, як люди, які перебувають під постійною загрозою, відважуються жити власним життям, знаходячи радість, любов і моменти щастя.


Фото: Nicolas Lobet, Valentyna Rostovikova


Цей досвід доповнила триденна дискусійна програма, що об’єднала світових політичних лідерів, мислителів та активістів для обговорення ключових аспектів захисту життя і свободи українців.


На відкритті виставки з промовами виступили Анджей Дуда, Президент Республіки Польща, Віктор Пінчук, засновник групи EastOne та Фонду Віктора Пінчука, Олександра Межева, 8-річна дитина, депортована з Маріуполя, та Олександр Баталов, військовий медик Збройних сил України. Модерував відкриття виставки Бйорн Гельдхоф, арт-директор PinchukArtCentre.


Президент України Володимир Зеленський також відвідав виставку та провів двосторонню зустріч із Президентом Польщі Анджеєм Дудою на полях проєкту Deciding your Tomorrow.

Український дім в Давосі із виставкою Deciding Your Tomorrow став найкращим павільйоном під час Всесвітнього економічного форуму за версією Politico.Comments


bottom of page