top of page

Можливості лютого: конкурс фотопортретів, премія «За відвагу у журналістиці» та стажування для воєнних фотографів у Нью-Йорку

Усі, хто займається фотопортретами, надихається природою чи хотів би прослухати семінар для журналістів про емоційні та психологічні травми — зберігайте лютневу підбірку можливостей.  


11-та щорічна премія LensCulture Portrait Awards має на меті нагородити понад 35 фотографів у всьому світі, які сьогодні створюють виняткові фотопортрети.


Переможці цьогорічної нагороди будуть представлені на виставці LensCulture у Лондоні та отримають винагороду $10 000. 


Члени журі шукають переконливі портрети. Незалежно від того, чи ваші портрети традиційні, химерні чи фантазійні — вони хочуть побачити саме вашу роботу!


Крайдата: 20 лютого 2024 року


Щорічною премією «За відвагу у журналістиці» IWMF вшановує жінок і небінарних журналістів, які вирізняються надзвичайною хоробрістю, наполегливістю і стійкістю. Програма відзначає, зокрема, і фотожурналісток, які працюють у будь-якій країні світу. 


Хто може взяти участь? 


Штатні або позаштатні журналістки, письменниці, редакторки, фотографині або продюсерки, які працюють у будь-якій країні й мають будь-яку національність. 


Кандидати повинні висвітлювати табуйовані теми, занурюватися у вороже середовище та ділитися важкою правдою.

 

Сюди входить і премія Волліс Анненберг «Справедливість для журналісток», які були затримані, ув'язнені або перебувають у в'язниці.


Податись на премію можна тут


Крайдата: 3 березня 2024 року


Це один із наймасштабніших і найпрестижніших конкурсів для фотографів. У якому б напрямі ви не працювали, для вас точно знайдеться відповідна категорія.


Їх всього одинадцять: аналогова фотографія, архітектурна, редакційна, художня, фотографія для книг, реклама, події, природа, люди, спорт, спеціальна категорія. Крім того, кожна з них містить низку підкатегорій, тому на конкурсі репрезентовані всі можливі жанри. 


Грошовий приз $10 000 


Податись на конкурс можна тут


Крайдата: 24 лютого 2024 року


Dart Center Ochberg Fellowship від Колумбійського університету — це програма семінарів для журналістів, зокрема і воєнних фотографів, які працюють з емоційними та психологічними травмами. Стажування також має на меті вдосконалити репортажі про насильство, конфлікти й трагедії.


Програма триватиме від 30 липня до 5 серпня 2024 року в Колумбійському університеті в Нью-Йорку. 


Хто може взяти участь?


Стипендії відкриті для штатних журналістів і фрилансерів з усього світу, які мають до п’яти років журналістського досвіду.


Учасник має подати CV, лист про зацікавленість, де потрібно описати досвід висвітлення насильства і викликів, з якими стикався кандидат, два приклади робіт, які опублікували протягом останніх двох років, і два рекомендаційні листи, які можна надіслати до 29 лютого.


Крайдата: 21 лютого 2024 року

Comments


bottom of page