top of page

У Києві презентують книгу «Бахмут» Мирослава Лаюка та відкриють фотовиставку з міста-фортеці Данила Павлова

Фотографія Данила Павлова з обладинки книжки «Бахмут»

Репортажі та есеї про вбивство міста-фортеці. Видавництво Ukraїner запрошує на презентацію книжки «Бахмут» та відкриття виставки світлин з цього міста.


На початку 2023 року письменник Мирослав Лаюк разом з фотографом Данилом Павловим вирушили до Бахмута. Тоді там тривали найінтенсивніші бої. Автори жили разом з українськими військовими, рятувальниками медиками й капеланами. Свій досвід документалісти  передали на сторінках книги «Бахмут»: Мирослав Лаюк написав текст, а Данило Павлов доповнив історії світлинами.Учасники презентації


- Мирослав Лаюк, письменник і воєнний документаліст,  автор книжки «Бахмут»

- Данило Павлов, фотограф-документаліст, чиїми роботами проілюстрована книжка 

- Євгенія Сапожникова, головна редакторка видавництва Ukraїner 


«Не переказуючи події та не рефлексуючи, ми приречені на чужі інтерпретації нашої боротьби. Інтерпретації урівнювачів усіх воєн, які готові писати нові репортажі, не перемикаючи телеканали, і примирювати ґвалтівника з жертвою, слізно нагадуючи, що навіть у вбивці й мародера є любляча матір», — пише у передмові до книжки  засновник проєкту Ukraїner Богдан Логвиненко.  


«У кожного, хто бере участь у війні, свій шлях. Дуже часто він проходить бездоріжжям і асфальтом, перебитими ямами. Мирославу вдалося зібрати та показати всю болючість історії кожного з його героїв. Завдяки таким книжкам, як ця, про титанічні зусилля українських військових дізнаються цілі покоління», — відгук Євгена Малолєтки, фотокореспондента Associated Press, лауреата Пулітцерівської премії.


Час і місце 


Книгарня «Сенс», Київ (вулиця Хрещатик, 34)

23 лютого 2024 року о 19:00 


Вхід вільний за попередньою реєстрацієюComentarios


bottom of page