top of page

Можливості грудня

Традиційно ділимось підбіркою міжнародних премій, конкурсів та фестивалів для українських фотографів з найближчими датами закриття прийому робіт.

 

PALM* PHOTO PRIZE 2024

 

Palm* Photo Prize — це виставка для нового покоління фотографів, яка проводиться раз на два роки. Її мета — підтримати, відзначити та показати найкращі роботи нової хвилі творців зображень.


Хто може взяти участь у конкурсі?

До участі запрошуються професійні фотографи та фотографи-аматори, чиї роботи документують наслідки війни в Україні, з акцентом на дітей та сім'ї.

Крайдата подачі: 5 грудня 2023 року

Вартість участі: безкоштовно

 

Landskrona Foto Festival 2024 Open Call

 

Фотофестиваль Landskrona має давню традицію виставляти фотографії на відкритих майданчиках. Виставку робіт фіналістів вже виставляли в парках і скверах, на вітринах магазинів, у воді та на будівлях. Для організаторів важливо вивести фотографію за межі культурних інституцій і наблизити її до людей.


Цього року немає тематичних обмежень.


Крайдата подачі: 19 грудня 2023 року

Призовий фонд: Переможці отримають участь у виставці під час фотофестивалю Landskrona 6-22 вересня 2024 року, художній гонорар 400 євро, відшкодування транспортних витрат до 300 євро, проживання протягом двох днів відкриття фестивалю та організатори покривають витрати на організацію виставки.

Вартість участі: 15 EUR за проєкт

 

Landskrona Foto Residency Spring 2024

 

Це можливість для фотографів та митців не шведського походження мати час і простір працювати поза звичним середовищем. Резиденція триватиме 6 тижнів з квітня 2024 року.

Фотограф, який бере участь у резиденції, отримує грант у розмірі 15 000 шведських крон на проїзд до рідної країни та назад (лише економ-клас), квартиру в Ландскроні (Швеція) та офісне приміщення разом із командою Landskrona Foto.

Landskrona Foto знайомить фотографа-резидента з регіональними фотографами, художниками та іншими професіоналами у сфері мистецтва за допомогою зустрічей, наставництва, відкриттів виставок та інших можливостей для налагодження контактів.


Як податися на резиденцію?

Необхідно подати мотиваційний лист, надіслати презентацію власних робіт та над чим плануєте працювати в рамках резиденції. Організатори заохочують фотографів брати участь у проєкті, пов'язаному з Ландскроною.


Крайдата подачі: 3 січня 2024 року

 

2024 Aperture Portfolio Prize

 

Aperture - це неприбуткове видавництво, яке розповідає про фотографію по всьому світу. Базуючись у Нью-Йорку, Aperture об'єднує глобальну аудиторію та підтримує митців через щоквартальний журнал, книги, виставки, цифрові платформи, громадські програми, лімітовані тиражі та нагороди.


Метою премії Aperture Portfolio Prize є визначення тенденцій у сучасній фотографії та виокремлення митців, чиї роботи заслуговують на більш широке визнання.


Переможець конкурсу буде опублікований у журналі Aperture та отримає грошовий приз у розмірі $3,000, подарункову картку на $1,000 для купівлі обладнання на mpb.com, а також відвідає виставку, організовану Aperture у Нью-Йорку.


Чотири фотографи, відібрані до шорт-листа, отримають власну сторінку на aperture.org та будуть висвітлені на цифрових каналах Aperture - електронною поштою, в соціальних мережах та інтернеті.


Усі фіналісти, серед яких переможці, учасники шорт-листа та двадцять інших фіналістів отримають віртуальну сесію перегляду портфоліо з редактором Aperture.


Крайдата подачі: 6 січня 2024 року

Призовий фонд: Переможець буде опублікований у журналі Aperture та отримає грошовий приз у розмірі $3,000, подарункову картку на $1,000 для покупки спорядження на mpb.com, а також участь у виставці в Нью-Йорку.

Вартість участі: Єдиною вимогою для участі в конкурсі Portfolio Prize є наявність передплати на друковану версію журналу Aperture. Підписка має бути дійсною до весняного номера #254 за 2024 рік. Оформити передплату

Commentaires


bottom of page