top of page

Можливості липня: гранти та конкурси, на які варто подати заявки

Грант на проєкт, який документує війну, премія для незалежних журналістів, а також можливість реалізувати власний фотопроєкт про Київ — зберігайте липневу підбірку можливостей.

Гранти від ТиКиїв 

Гранти для підтримки молодих митців у сферах відеопродакшену, фотографії та графічного дизайну від ТиКиїв


Медіа«ТиКиїв» запускає 3 грантові програми для молоді (18-35 років): для створення календаря та власної поштової марки, фотопроєкту та короткометражного відео.


Сума винагороди: 50 тис. грн. Буде надано додаткові 2 гранти по 10 тис. грн на реалізацію творчих ідей дизайнерів та ілюстраторів. 


Крайдата: 12 липня 2024 року


Documenting Ukraine

Програма Documenting Ukraine розпочинає приймати заявки у 2024 році. Українські науковці, творчі професіонали та громадська інтелігенція можуть подавати заявки на отримання одноразових грантів у розмірі 5000 євро для проєктів, що документують досвід повномасштабної російсько-української війни або містять інтелектуальні чи мистецькі рефлексії на ці події.


Крайдата: 19 серпня 2024 року.


Rory Peck Awards  


Rory Peck Awards  одна з найвідоміших нагород у сфері новин для незалежних журналістів. Крайдату прийому заявок продовжили до 12 липня.


Запрошуються роботи в таких категоріях:

  • Нагорода за новини (до 10 хвилин),

  • Нагорода за новини (до 30 хвилин),

  • Sony Impact Award за поточні події (до 90 хвилин),

  • Премія Мартіна Адлера — для місцевих журналістів-фрілансерів або польових продюсерів, які працюють у будь-якій сфері, чия робота з міжнародними та вітчизняними ЗМІ за останній рік зробила значний внесок у збір новин.


Переможці в усіх категоріях отримають — £1000 + кубок.

Фіналісти в усіх категоріях отримають — £500 + кубок.


Фотоконкурс ND Awards 

ND Awards став одним із найпрестижніших фотоконкурсів. Тут представлені різноманітні категорії: від художньої та підводної фотографії до фотожурналістики та багато чого іншого.  


Організатори конкурсу закликають обрати свої найкращі роботи, надіслати їх і таким чином позмагатись за шанс отримати нагороду 7500 доларів США. Крайдата: 22 вересня 2024 року

Comments


bottom of page