top of page

Фотоконкурси та гранти: що не варто упускати у червні

Усі, хто документує війну, піклується про екологію чи захоплюється чорно-білими знімками — зберігайте червневу підбірку можливостей.   Ukrainian Warchive  


Відкрито прийом заявок на грантову підтримку від Ukrainian Warchive для українських фотографів та фотографок, що документують життя під час війни Росії проти України. Програма націлена на вже розпочаті документальні та художні проєкти. На конкурсних засадах команда архіву відбере пʼять авторів, які отримають грант у розмірі 1000 євро.

Податись можуть автори, які мають українське громадянство чи дозвіл на постійне проживання в Україні під час воєнного стану та працюють на території України.


Результати конкурсу буде оголошено влітку 2024 року.


Крайдата: 11 червня 2024 року


The Ian Parry Photojournalism Grant 2024  Грант Ian Parry Photojournalism Grant — це міжнародний фотоконкурс для молодих фотографів віком до 24 років або тих, хто навчається на денному курсі фотографії. Учасники повинні подати портфоліо з 12 фотографій і чітку пропозицію проєкту.


Кожен переможець отримає £10 000 на обраний проєкт. Публікація зображень медіапартнером The Guardian. Позика обладнання Canon на 1 рік для переможця IP-гранту для завершення запропонованого проєкту. Також пропонують переможцям тренінги з воєнних конфліктів та бронежилети. 


Крайдата: 1 вересня 2024 Vital Impacts Environmental Photography Grants


Гранти Vital Impacts Environmental Photography Grants для позитивних змін нашої планети.


Організатори пропонують один грант на загальну суму $ 20 000 та шість грантів на суму $ 5 000 кожен, які спрямовані на підтримку документальних проєктів, що висвітлюють екологічні наративи, засновані на рішеннях.


«Вкрай важливо, щоб одержувачі грантів зосередилися на документуванні історії у своїй власній спільноті. Наша мета — підтримати місцеву журналістику, тому ми спеціально орієнтуємося на фотографів, які живуть у громадах, до яких вони прагнуть привернути увагу. Ми не розглядатимемо заявки від фотографів за межами відповідної спільноти чи країни», — йдеться у повідомленні. 


Одержувачі матимуть можливість працювати над своїми проєктами протягом дванадцяти місяців, втілюючи ці дивовижні історії в життя.


Крайдата: 2 липня 2024 року 


HARIBAN AWARD — International Collotype Competition 2024 Hariban Award запрошує професіоналів і аматорів подавати чорно-білі фотографії, щоб отримати шанс виграти. Володар головного призу відвідає  двотижневу резиденцію в Кіото, Японія, де співпрацюватиме з майстрами-друкарями Benrido.


Калотипні відбитки володаря Гран-прі 2024 року будуть представлені на персональній виставці навесні наступного року після завершення резиденції. 


Крайдата: 15 червня 2024 


 

Над матеріалом працювали:


Дослідниця теми, авторка тексту: Віра Лабич

Літературна редакторка: Юлія Футей

Менеджер сайту: Владислав Кухар


Матеріал створено за підтримки міжнародної некомерційної організації «репортери без кордонів».

Comments


bottom of page