top of page

Reporters у партнерстві з UAPP випустили спецвипуск англійською мовою

До спецвипуску увійшли 155 найсильніших документальних кадрів повномасштабної війни від провідних фотографів країни, а також тексти відомих українських письменників і публіцистів.

На обкладинку було обрано кадр, як Український офіцер Сил спеціальних операцій "Скіф" координує дії своєї команди під час нічної місії на річці Дніпро в Херсонській області, Україна, 16 червня 2023 року авторства Мстислава Чернова, засновника UAPP.155 фото у випуску було обрано не випадково. Це алюзія на 155 мм - калібр західної зброї, яку ЗСУ отримують від США, Великої Британії, Франції, Литви, Німеччини, Польщі та інших партнерів, і з якою Україна бореться більш успішно.


"Війна Росії проти України змінює світову історію. А українці своєю мужністю у протистоянні з агресором і захисті своєї країни та її цінностей стають прикладом для всього цивілізованого світу" — Данило Павлов, фоторедактор Reporters.

Мета англомовного спецвипуску журналу Reporters  заохотити Захід продовжувати підтримувати Україну. Частину тиражу буде розповсюджено через дипломатичні установи та організації за кордоном. Придбати журнал можна за посиланням. Comments


bottom of page