top of page

Рятувальники завершили пошукові роботи в Одесі, серед загиблих 5 дітей. Трагедія у фото Олександра Гіманова

Російський дрон-камікадзе завдав удару по житловому будинку в Одесі 2 березня 2024 року. Фото Олександра Гіманова


Марк, якому ще не виповнилося й трьох років, рідні брат і сестра десятирічний Сергій і восьмирічна Злата, немовлята восьмимісячна Єлизавета та чотиримісячний Тимофій цих дітей вбила Росія під час атаки «шахедів» на Одесу. Обох немовлят знайшли разом з матерями, які прикривали їх собою. 

 

Нагадаємо, вночі 2 березня армія РФ атакувала Одещину ударними дронами, які запустила з акваторії Чорного моря. Один з «шахедів» влучив у дев’ятиповерхівку спального району Одеси.


Рятувальники працюють на місці трагедії в Одесі 3 березня 2024 року. Фото Олександра Гіманова


Після двох діб безперервних аварійно-рятувальних робіт ДСНС завершила пошукову операцію. Російський безпілотник забрав життя 12 людей, серед яких п’ятеро дітей. Тіла жертв ідентифіковано. Серед загиблих — подружжя військовослужбовців.


Пошукові роботи в Одесі 3 березня 2024 року. Фото Олександра Гіманова


«На жаль, 5 малюків в одну мить стали небесними ангеликами через божевілля «недолюдей» з «недокраїни»… Нам усім дуже болить... Словами важко втішити близьких загиблих!» йдеться в повідомленні ДСНС України


У вечірньому зверненні президент Володимир Зеленський згадав про злочин росіян проти цивільних і закликав Захід не затягувати із постачанням зброї в Україну.


Люди несуть іграшки до місця трагедії в Одесі. 3 березня 2024 року. Фото Олександра Гіманова


«Це терор, який має на меті виключно знищення життів, виключно залякування людей. Світ знає, що можна протиставити терору. Світ має достатньо систем ППО, систем захисту від «шахедів» і ракет. І затягування з постачанням зброї для України та ППО для захисту наших людей призводить, на жаль, до таких втрат, до того, що перелік дітей, чиї життя забирає Росія, постійно зростає», додав Зеленський.


За даними рятувальників, внаслідок нічної атаки дронів по Одесі зруйновані 18 квартир дев’ятиповерхівки. Неділю, 3 березня, в Одесі та області оголосили днем жалоби за загиблими під час нічної атаки дронів на місто. Люди продовжують нести квіти, свічки й іграшки на місце трагедії.


Проєкт реалізовується завдяки підтримці IWM Documenting Ukraine.Comments


bottom of page