top of page

"Повстання Штатів": компанія Green Light Films випускає в прокат реалістичну антиутопію Алекса Ґарленда про військових кореспондентів

Стрічку можна буде подивитися на великих екранах з 11 квітня

 


У квітні у всеукраїнський прокат виходить найдорожчий блокбастер американської незалежної компанії А24 – фільм “Повстання Штатів”. Бюджет фільму склавв 75 млн доларів. Студія відома глядачам за такими фільмами, як оскароносні “Все завжди і водночас”, “Місячне сяйво”, а також хітами “Леді-Птаха”, “Сонцестояння”, “Лобстер” та іншими.

 

Режисером і сценаристом амбітного кінопроєкту виступив легендарний візіонер Алекс Ґарленд, який працював над такими хітами як “Ex Machina” “Анігіляція”, “Чоловічий рід”, “28 днів потому”, а також написав роман “Пляж”, за яким знято однойменний фільм з Леонардо Ді Капріо в головній ролі. В Україні стрічку ексклюзивно демонструєдистриб’юторська компанія Green Light Films. А Українська Асоціація Професійних Фотографів стала партнером показів.

 

В своїх роботах Алекс Ґарленд демонструє унікальне віддзеркалення світу. “Повстання Штатів” не стало виключенням. Дія приголомшливого екшену про США недалекого уявного майбутнього розгортається на фоні ескалації громадянської війни під час правління президента, який залишається на третій термін та ігнорує протести громадян. Команда військових фотожурналістів подорожує країною, фіксуючи швидку ескалацію внутрішнього розколу та його наслідки як для всієї держави, так і для звичайного цивільного населення всередині неї. Майстер жанру Алекс Ґарленд тримає глядача в напрузі, захоплюючи адреналіновою гострою подорожжю на передовій антиутопічного завтра, занурюючи у кінематографічний світ, який щохвилини набирає оберти аж до неминучого карколомного завершення. Офіційний синопсис фільму: «Захоплююча адреналінова подорож розколотою Америкою, що балансує на лезі бритви».

 

Головні ролі у фільми довірили зірковому касту у складі Кірстен Данст (“Меланхолія”, “Інтерв'ю з вампіром”), Ніка Оффермана (“Парки та зони відпочинку”), Вагнера Моура (“Нарко”), Джессі Племенса (“Вбивці квіткової повні”, “Пуститися берега”) та нововідкрита зірка байопіка “Прісцилла” Кейлі Спейні.

 

Змальований у фільмі сценарій легко уявити, з огляду на дестабілізацію геополітичної ситуації в світі, та зокрема, на фоні зростання політичної нетерпимості в США та звинуваченнях у непрозорсті президентських виборів. “Повстання Штатів” виглядає як застереження відпотенційно небезпечних дій, які можуть призвести до невідворотніх наслідків всередині однієї з наймогутніших держав сьогодення: хаосу, розділення суспільства і відсутності права на протест. Рупором об’єктивності виступають фотокореспонденти, які щомиті фіксують реалії задля розповсюдження правди по світу.

 

Трейлер фільму підсумовує фраза “Всі імперії впадуть”.  Чи це так у випадку із США, український глядач дізнається 11 квітня одночасно зі світовою прем’єрою у кінотеатрах в форматах 2D, 4DX та IMAX, який максимально підкреслює операторську майстерність та розмах режисерського задуму.

  

Офіційний трейлер фільму:


UAPP в рамках партнерства з

Green Light Film запрошує учасників та учасниць спільноти на до премʼєрний показ фільму у Києві. Для отримання квитків, заповніть, будь ласка, форму.

Comments


bottom of page