top of page

Росіяни цілий день обстрілюють Харків: постраждалі містяни, пожежі та руйнування на світлинах документалістів

Наслідки обстрілу у Харкові. 21 травня 2024 року. Фото Георгія Іванченка


Після обіду у середу, 14 травня, росіяни обстріляли Харків кілька разів. У місті було чутно серію вибухів. Спочатку росіяни вдарили по житловій багатоповерхівці у центрі міста. Унаслідок цієї атаки в будинку зруйновані квартири з 9 по 13 поверхи. 


Фото Костянтина та Влади Ліберових 


Фото Георгія Іванченка


Фото Костянтина та Влади Ліберових 


Травми різних ступенів тяжкості отримали 20 людей, серед яких 12-річний хлопчик і дівчинка 8 років. Також шістьох людей медики госпіталізували. «Вони у середньому стані. Найстаршому чоловікові 87 років. Загалом 1 цивільний чоловік у важкому стані. 11 людей дістали травми середнього ступеня. 5 у легкому стані», — уточнив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов


Фото Георгія Іванченка


Фото Костянтина та Влади Ліберових 


«Казати про те, що тут є якісь військові об’єкти, неможливо, тут поруч навчальні заклади, метро, житлова забудова», — зауважив міський голова Ігор Терехов.  


З будинку, який зазнав серйозних руйнувань, відселятимуть людей. Також він додав, що в іншому місці росіяни влучили у гаражі, 10 з них загорілись. 


Фото Георгія Іванченка


Фото Костянтина та Влади Ліберових 


За тим росіяни завдали кілька повторних ударів по району житлової забудови. Частина ракети не розірвалась. 


Тривога на Харківщині лунала від 14:32. Повітряні сили попереджали про пуски керованих авіаційних бомб у Харківській області. Проте вже о 6 год ранку цього дня по місту й околицях прилітало кілька разів. Унаслідок атаки посікло 7 багатоповерхівок, поранення отримали двоє людей.  


Фото Георгія Іванченка


Нагадаємо, протягом останнього місяця росіяни збільшили інтенсивність обстрілів Харкова керованими авіабомбами, а минулого тижня — прорвали кордон у двох місцях області. Наразі вони намагаються просунутися вглиб регіону. Тривають важкі бої за Вовчанськ. 


Фото Георгія Іванченка


Матеріал створено за підтримки міжнародної некомерційної організації «репортери без кордонів».

Commentaires


bottom of page