top of page

Росіяни обстріляли школу, промзону та приватний сектор у Харкові. Наслідки ворожої атаки на світлинах Євгена Гертнера

Пошкоджена російським обстрілом приватна школа у Харкові. 23 червня 2024 року. Фото Євгена Гертнера для Суспільне Харків


Харків знову під ворожими ударами. Війська РФ випустили по українському місту щонайменше три керовані авіабомби.


10 осіб поранено, 1 людина загинула внаслідок удару росіян по цивільних об'єктах у Шевченківському та Холодногірському районах Харкова. Про це повідомив голова ОВА Олег Синєгубов. Серед постраждалих є двоє підлітків віком 15 та 16 років. Також відомо, що двоє у важкому стані, ще одна людина отримала травми середньої тяжкості.


Російська авіабомба влучила у приватний сектор Харкова. Загинув 73-річний чоловік. Фото Євгена Гертнера для Суспільне Харків


«Станом на зараз загалом постраждали 11 людей віком від 15 до 63 років. Одна людина у важкому стані. Інші — в середньому. Загинув 73-річний чоловік», —  зауважив керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов.


Фото Євгена Гертнера для Суспільне Харків


Один з ударів прийшовся по приватній школі. Там перебувала жінка, їй надали медичну допомогу і відпустили.


«Влучання безпосередньо в заклад освіти, в саму школу. Приміщення, частково основні корпуси там зруйновані. Руйнівна хвиля, сила її, була досить серйозною. Фактично, пошкоджені тисячі квартир. Залишилися без вікон, без шибок тощо», — зазначив керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов.


Фото Євгена Гертнера для Суспільне Харків


У багатоквартирних будинках поряд повибивало вікна. Фасади будівель поруч теж частково пошкоджені.


У Холодногірському районі зафіксували влучання в приватний сектор: два будинки зруйновано. Також один російський КАБ прилетів і в Київському районі, а саме у промислову зону.


На місцях влучань працюють екстрені служби. Пошуково-рятувальні роботи ще тривають. Наразі половина Харкова лишається без електроенергії, фахівці вже працюють над її відновленням.


Фото Євгена Гертнера для Суспільне Харків


Нагадаємо, вчора, 22 червня, росіяни вдарили КАБом по житловому будинку в Харкові. Наслідки воєнного злочину в об’єктиві документаліста Георгія Іванченка.


Матеріал створено за підтримки міжнародної некомерційної організації «репортери без кордонів».

Opmerkingen


bottom of page