top of page

Наслідки падіння уламків «шахедів» у передмісті Львова на світлинах Романа Балука

Наслідки падіння  уламків «шахедів» у Малехові Львівської області. 19 червня 2024 року. Фото Романа Балука 


Уночі 19 червня Львівську область атакували російські «шахеди». До регіону змогли долетіти 5 дронів-камікадзе, які були знищені. Постраждало селище Малехів  у передмісті Львова. Там лунало кілька вибухів: є потерпілі та руйнування.  


У приватному секторі Малехова — розбиті вікна у будинках і пошкоджені загорожі.   Також вибиті вікна та зруйновані балкони у багатоповерхівці. 


Фото Романа Балука 


Міський голова Львова Андрій Садовий  повідомив про двох постраждалих внаслідок нічної атаки. Це чоловіки віком 70 та 47 років. Один з них потрапив до лікарні у важкому стані. Також Садовий уточнив, що загалом пошкоджені 15 приватних будинків і дві офісні будівлі. Серед них — приватна компанія та науково-дослідний інститут.


Фото Романа Балука 


Голова Львівської ОВА Максим Козицький  зазначив, що росіяни зруйнували дах, стіни й перекриття 2-го поверху орієнтовно площею 800 квадратних метрів будівлі Державного науково-дослідницького контрольного інституту ветеринарних препаратів та кормових добавок. «Рociя воює з мирними жителями. Рociя воює з науковцями», — підкреслив Козицький. 


Крім того,  у Львівській області внаслідок нічного ворожого удару пошкоджено повітряні лінії та електричне обладнання. 

«Знеструмлено 285 точок обліку. Тривають відновлювальні роботи», — йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства енергетики України. 

 

Загалом Повітряні сили ЗСУ повідомили про збиття 19 з 21 дронів «шахед», які запустила вночі Росія.


Матеріал створено за підтримки міжнародної некомерційної організації «репортери без кордонів».

Comments


bottom of page