top of page

Робота в умовах війни: як пройшов тиждень навчання для фотографів

В рамках програми мікрогрантування 10 фотографів протягом тижня проходили комплексне навчання, яка включає домедичну тактичну медицину, безпеку і курс виживання в бойових умовах.

Перші п’ять днів добровольче формування територіальної громади Києва "Легіон Д" розробило тренінг з безпеки для журналістів, які працюють в небезпечному середовищі. Цей тренінг був розроблений спільно з експертами з безпеки відповідно до міжнародних протоколів, щоб навчити фотографів ефективно працювати на передовій, мінімізуючи ризики для свого життя. В програмі були:

  • Тактична медицина

  • Цифрова безпека

  • Оцінка ризиків

  • Мінна безпека

  • Виживання в бойових умовах

У співпраці з Ukrainian Legal Advisory Group, Frontliner, WITNESS було розроблено дводенний тренінг про правила щодо документування міжнародних злочинів війни та порушень прав людини. Під час навчання були надані практичні рекомендації, які допоможуть фотографам належним чином документувати та аналізувати важливі події, що стосуються воєнного конфлікту в Україні, з метою міжнародного освітлення цих проблем. А також щодо правил оприлюднення фотографій та захисту інтелектуальної власності.Інститут Масової інформації надав укомплектовані аптечки, що включають турнікет, термоковдру, кровоспинний бинт, оклюзійні наліпки для надання екстреної домедичної допомоги.


Аптечка не здатна допомогти врятувати життя і здоров'я ні собі, ні оточенню. Тільки комплекс знань і навичок з надання першої домедичної допомоги та правильно укомплектована аптечка можуть сприяти в наданні домедичної допомоги собі та іншим.

Проєкт "Фотодокументалісти на передовій: підтримка українських фотографів та їх проєктів" є важливим кроком у підтримці українських фотографів-документалістів, які ризикують своїм життям, щоб донести правду про воєнний конфлікт в Україні. Шляхом надання фінансових ресурсів, навчання та безпекової підтримки, УАПФ сприятиме розвитку цієї важливої професії та розширить світове розуміння ситуації в Україні.


Наступним кроком буде реалізація 10 документальних проєктів учасників та подальше висвітлення їх на наших майданчиках.


Програма реалізується за підтримки International Press Institute.

टिप्पणियां


bottom of page