top of page

Освітні
проєкти

Фотографія як інструмент маніпуляції

Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) та Chekachkov Photo Academy представили серію лекцій Мстислава Чернова: Фотографія як інструмент маніпуляції.
Маніпуляції в медіа можливі навіть без тиску цензорів. Потік зображень всюди, він визначає тенденції і смаки, впливає на зміни політичних режимів. ЗМІ конструюють реальність, здатні вирішувати хід історії.

69946810_30903817110.jpg
Мова фотографії

"Мова фотографії" – це соціальний проект, який реалізовано Українською асоціацією професійних фотографів (UAPP) у навчально-реабілітаційному центрі Харкова для дітей з вадами мови і слуху.

CHE_4700-2.jpg
Клуб Свідомих Фотографів

Modern Photo School за підтримки Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) запустили клуб "Свідомих Фотографів" – некомерційний проект, створений з метою підтримки молодих, починаючих свій професійний шлях Українських фотографів. Професійні консультації й підтримка з питань теорії та практики у фотографії, закриті вебінари, - тільки актуальна та корисна інформація, яка допомагає зробити квантовий стрибок у кар'єрі професійного фотографа.

93401327_28400430294.jpg
bottom of page