top of page

Виставка "Ukraine Now: Darkness vs Light. Children Dream about Peace"

Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) у співпраці з Посольством України в Республіці Індія реалізували виставку «Ukraine Now: Darkness vs Light. Children Dream about Peace», відкриття якої відбулося 14 квітня 2022 року. Партнерами та частковими спонсорами виставки виступили Польський Інститут в Індії, Фармацевтична компанія «Кусум» та представники української громади в Індії.

Головна ідея виставки — продемонструвати жахливі наслідки російської агресії в Україні, боротьбу українців за свободу та їхнє незламне прагнення до миру.
Експозиція виставки поділена на дві частини — «темну і світлу».
«Темна» частина містить фотографії українських військових фотокореспондентів Мстислава Чернова, Андрія Дубчака та матеріали, надані МЗС України і телеграм каналом «Азов-Маріуполь».
У «світлій» частині представлені малюнки українських дітей, зроблені наприкінці 2021 року й передані Посольству в рамках проекту «Діти дітям» керівником Міжнародного благодійного фонду «Україна-Ізраїль-Транзит». У малюнках діти розповідають про свої мрії і висловлюють бажання дружити з однолітками із різних країн світу. Найбільш виразна мрія українських дітей була і залишається незмінною – це мир у рідній країні.

Відео зняте й змонтоване Polish Institute in New Delhi.

bottom of page