top of page

Виставковий проєкт
“Захисники Незалежності”

22-28 серпня у Виставковому просторі залізничного вокзалу «Південний» відбулася фотовиставка «Захисники Незалежності», організована Управлінням стратегічних комунікацій Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України в партнерстві з Українською Асоціацією Професійних Фотографів FORMOGRAFIA DESIGN STUDIO та How Production.

На виставці були представлені понад 100 фотографій авторства Вʼячеслава Ратинського, Сергія Михальчука, Микити Завілінського, Юрія Стефанюка, Олексія Фурмана, Михайла Палінчака, Мстислава Чернова, Євгена Малолєтки, Андрія Дубчака, Костянтина і Влади Ліберових, Сергія Коровайного, Валентина Кузана і Юлії Кочетової, котрі зафіксували зміни в сучасному українському війську та суспільстві. Серед ключових тем, про які розповідала виставка – перші дні вторгнення, коли країна стала єдиним цілим, аби дати відсіч агресору; нові підрозділи Збройних Сил України, без яких військо вже не уявити; розвиток тактичної медицини, що рятує життя і дає надію; аеророзвідка і застосування БПЛА, аби жодної миті агресор не почувався безпечно; міжнародне співробітництво та зброя перемоги від наших партнерів; допомога військових цивільному населенню рідної країни, адже в людяності наша сила і натхнення; національні символи незламності й боротьби.


Щодня країна під захистом людей, які зробили вибір вдягнути піксель і боротися за волю. Щохвилини Збройні Сили України непохитно стоять на варті національних інтересів країни і захищають нашу найвищу цінність – Незалежність.

bottom of page