top of page

Ряд виставок "Tragedy of the 21st century in the centre of Europe"

Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) у співпраці з Посольством України в Республіці Кіпр реалізували ряд виставок «Tragedy of the 21st century in the centre of Europe», які відбулися у містах Нікосія, Сотіра та Ларнака. Заходи були благодійними, відвідувачі мали змогу перерахувати гроші фонду Journalism Emergency Fund, який підтримує журналістів і фотографів.

Страшні та жорстокі картини війни, які представлені глядачеві — це реальність, у якій український народ живе вже понад три місяці. Реальність, у яку важко повірити в 21 столітті. Винищення міст та селищ, ракетні та артилерійні обстріли житлових кварталів, тисячі загиблих та закатованих мирних жителів, сотні військових, які поклали своє життя за визволення України. Цей кошмар триває. І Україна потребує величезної підтримки світової спільноти, аби здобути перемогу у цій безжальній війні та відновити своє право на вільне життя та демократичні цінності.

В експозиціях виставок були представлені світлини Мар'яна Кушніра, В'ячеслава Ратинського, Олексія Фурмана, Аліни Смутко, Макса Левіна, Катерини Москалюк, Сергія Михальчука, Сергія Коровайного, Павла Дорогого, Юрка Дячишина, Євгена Малолєтки, Мстислава Чернова.

bottom of page