top of page

Олег Пальчик

Олег Пальчик – фотограф, журналіст, молодший сержант Служби зв’язків з громадськістю Сил ТрО ЗСУ.

З 2006-го року професійно займається документальною, рекламною та творчою фотографією. З 2011 по 2014 працював репортажним фотографом у Харківській міській раді. Протягом 2011-2012-го років у місті Харків висвітлював підготовку та проведення чемпіонату Європи з футболу EURO-2012. 


З 2016 до 2018 року працював в одному з найбільших фотопродаĸшн України PositivePictures на посаді post-production designer та фотограф. У різний час співпрацював із такими компаніями, як – Lexus, Unicef, DCH, International Airport Kharkiv, FC Metallist, ФК Шахтар, Ahmad Tea, Toyota, McDonalds, Samsung, Phillip Morris, Procter&Gamble та ін.


Провів декілька персональних фотовиставок:

«Impressions of Franconia» (2012), «Кожен із нас — воїн» (2022, Київ/Контрактова площа. Колаборація з Українським інститутом національної пам’яті). Брав участь у колективних виставках «OstAnders Music Edition» (2012, Germany), «KyivPhotoWeek» (2017, Ukraine), «Обличчя війни» (2022, Ukraine), «Довжиною в війну» (2023, Ukraine-World).


Як співавтор брав участь у виданні фотоальбомів «Euro Holidays in Kharkov» (Kharkov, 2013) та «Kharkov sources» (Kharkov, 2013). Обидва за ініціативою та підтримкою Харківської міської ради та Харківської обласної ради. Спільна робота Michael Wharley (London) та Олега Пальчика взяла золото в номінації «Портрет» на конкурсі «British Institute of Professional Photography National Awards 2018».Нагороджений відзнакою Міністерства Оборони України медаллю «Хрест доблесті».

Нагороджений відзнакою командувача ОСУВ «Таврія» медаллю «За службу державі».

Нагороджений нагрудним знаком «Щит Сил Територіальної Оборони ЗСУ».

Нагороджений грамотою Міністерства Оборони України «За краще висвітлення військової тематики у творах літератури та мистецтва».

Член Національної спілки журналістів України (з 2010-го року).

bottom of page