top of page

Про асоціацію

СОЦІАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) - це неприбуткова громадська організація, яка з 2013 року займається освітніми, соціальними та культурними проектами, підтримує українських фотографів, фотошколи і книговидавців.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) представляє українську професійну фотографію в міжнародному фотографічному співтоваристві та займається розробкою і встановленням стандартів якості професійної комерційної фотографії в Україні, щоб гарантувати статус учасників Асоціації та високий рівень української фотографії в цілому.

МІЖНАРОДНЕ ВИЗНАННЯ
Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) є офіційним членом Федерації європейських фотографів (FEP) - міжнародної, авторитетної, неприбуткової організації, яка існує з 1999 року та представляє понад 50 000 професійних фотографів в Австрії, Білорусі, Бельгії, Болгарії, Чехії, Данії, Фінляндії, Франції, Грузії, Німеччині, Ірландії, Італії, Норвегії, Нідерландах, Португалії, Росії, Словаччині, Іспанії, Швеції, Україні та Великобританії.
FEP захищає права професійних фотографів безпосередньо, та у співпраці з національними й міжнародними організаціями. Вона представляє інтереси членів Асоціації у глобальному масштабі за такими напрямками: освіта, навчання, професійні стандарти, права авторів, тощо.
FEP має 3-рівневу кваліфікаційну систему як для фотографів, так і для відеооператорів. Члени UAPP мають ексклюзивне право на отримання кваліфікацій EP, QEP і MQEP для сертифікації свого професійного рівня на міжнародному рівні.

ДАТА І ЧИСЛО РЕЄСТРАЦІЇ: 26.03.2013 N 1 480 102 0000 055347
ПОДАТКОВИЙ КОД: 38631633 УПРАВЛІННЯ
Генеральний директор: Мстислав Чернов

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПАРТНЕР: FEP - Federation of European Professional Photographers
Willebroekkaai 37, 1000 Brussels, Belgium

Статут UAPP

Наша команда

bottom of page