top of page

Мова фотографії

"Мова фотографії" – це соціальний проект, який було реалізовано Українською асоціацією професійних фотографів (UAPP) у навчально-реабілітаційному центрі Харкова для дітей з вадами мови і слуху.

Заняття проводилися досвідченим педагогом - Ігорем Чекачковим. Це були загальні лекції з фотографії, проте адаптовані для дітей з вадами слуху. Вони охоплювали надання базових навичок фотомистецтва, знайомили з основами композиції, систематизували отримані знання та, у підсумку, надавали інструмент для художнього самовираження і подальшого розвитку зацікавлених фотографією дітей.

Генеральний директор Української асоціації професійних фотографів, Мстислав Чернов відмічає:
«Ми впевнені, що діти з вадами слуху можуть повноцінно реалізувати свій творчий хист та потенціал за допомогою "Мови Фотографії". Проєкт надасть їм можливість бути в діалозі з суспільством завдяки обізнаності в області фотографії, чи реалізувати себе у фотографічній сфері в майбутньому.»

Частина 2

Цього разу UAPP за підтримки Школи Сучасної Фотографії STUDIO1 провели лекцію у навчально-реабілітаційному центрі N6 м. Києва.
Учні дізналісь Історію розвитку фотографії та фотокамер, мистецтва композіції, художньої постанови кадрів, світла та кольору. Зацікавленість у майбутніх Instagram-блогерів викликав блок про мобільну фотографію та соціальну журналістіку, як спосіб самовираження. Лекція пройшла в позитивному настрої всіх учасників.

bottom of page