top of page

Ряд виставок "Моменти серед руїн. Документальні фотографії з України. Люди на війні"

Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) у співпраці з Українським студентським товариством «Січ» та Почесним консульством України у Ґраці реалізували ряд фотовиставок «Моменти серед руїн. Документальні фотографії з України. Люди на війні», присвячених вторгненню Росії в Україну. Експозиції виставок були представлені у приміщеннях Ґрацького університету імені Карла-Франца та Технічного університету Ґраца.

В експозиціях були представлені фотографії, зроблені українськими документалістами від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Пронизливі та шокуючі кадри, що показують жахливі руйнування в українських містах та тисячі поламаних людських доль. Ці світлини допомагають зрозуміти, як війна може вплинути – і вже впливає – на цілу Європу.

У виставці взяли участь Мстислава Чернова, Павла Дорогого, Олексія Фурмана, Кирила Ґончара, Олени Гром, Сергія Ілляшенка, Сергія Коровайного, Мар'яна Кушніра, Євгена Малолєтки, Сергія Михальчука, Михайла Палінчака, Романа Закревського та Макса Левіна.

bottom of page