top of page

Виставка "Ціна свободи"

Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) у співпраці з Товариством українців у Фінляндіїмедіа-проектом Ukraїner та окремими фотографами реалізували виставку «Ціна свободи», відкриття якої відбулося 11 червня 2022 року на Центральному залізничному вокзалі Гельсінкі.

Українці платять високу ціну за свободу своєї країни. І захисники на передовій, і мирні жителі у своїх містах і селах змушені проходити крізь жахіття війни. Українці втрачають свої домівки і своїх близьких. Війна приносить тривогу, руйнування, розлуку й страждання майже в кожну родину. Для багатьох мирне життя залишиться лише у спогадах.

Ця виставка - про людську ціну російської агресії в Україні. Світлини розкажуть історії про горе та втрати українців, а також про взаємодопомогу та спільний опір. Експозиція також містить зображення України до вторгнення, щоб нагадати, як легко війна може зруйнувати мирне життя навіть у європейській країні у 2022-му році.

В експозиції виставки представлені світлини Юрка Дячишина, В'ячеслава Ратинського, Аліни Смутко, Сергія Михальчука, Сергія Коровайного, Павла Петрова, Мстислава Чернова.

bottom of page