top of page
Соціальні.jpg

Соціальні
проєкти

Зазираючи у вікна

Мета проєкту — привернути увагу суспільства та влади до проблеми занепаду цінних будівель та популяризувати творчість українських фотографів й історію української фотографії.

Використання порожніх вікон закинутої будівлі як рам для фотографій — синтез фотомистецтва та архітектури. Вони збагачують один одну новими сенсами і ніби говорять до спостерігача: "свідоме зусилля зі збереження історії необхідне в усіх сферах культурного надбання нашого народу".

MCH04726.jpeg
Фестиваль "З країни в Україну"

Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) стала партнером фестивалю "З країни в Україну", який має на меті допомогти місцевим громадам на Сході України наповнювати свої міста атмосферою єдності, підтримки та відчуттям українського духу.

17814277_18404216028.png
Благодійна акція "Всеукраїнський День піжам"

Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) виступила партнером Фундації Дім Рональда МакДональда та підтримала "Всеукраїнський День піжам" — акцію, яка кожен рік об'єднує сотні тисяч людей, щоб дітки під час лікування могли залишатися поруч зі своєю родиною.

ColorRMHCNWFLhouseon.jpeg
WIKI Loves Earth

У 2014 Ukrainian Association of Professional Photographers (UAPP) став партнером міжнародного фотоконкурсу Wiki Loves Earth. «Вікі любить Землю» — це фотоконкурс, присвячений пам'яткам природи України. Головна мета конкурсу полягає у тому, щоб створити під вільною ліцензією якомога повнішу базу фотографій пам'яток природи і об'єктів природно-заповідного фонду на території України для ілюстрування Вікіпедії та інших проектів.

Screenshot_2020-07-0 (1).png
bottom of page