Associated Press публікували фото Олександра Бабенка та Євгена Малолєтки у розслідуванні про українців, яких катують у російському полоні.





Британська газета The Guardian додала світлину Євгена Малолєтки й Анатолія Степанова у фотопідбірку тижня.



The Times публікувала репортаж Антона Штуки з Василькова на Київщині. На фото наслідки російських влучань і поховання матері, яка прикрила сина своїм тілом і загинула.

Німецький щотижневик Ziet опублікував матеріал, присвячений документалісту Роману Пилипею. Матеріал вийшов із заголовком «Жодна фотографія не варта людської травми. Український фотограф Роман Пилипей документує напад Росії на його батьківщину. Розмова про особливий образ та еволюцію війни».







Американська щоденна газета The New Your Times свій присвятила матеріал єдиній жінці-пілоту у Повітряних силах України, яка здійснює бойові вильоти під час російських атак. Історію про льотчицю доповнили світлинами Оксани Парафенюк.



The Guardian та Zeit публікували світлини Георгія Іванченка з наслідками російських атак по Харкову.


The Guardian також публікувала фото Влади та Костянтина Ліберових у матеріали про українські корисні копалини.
Американська The Wall Street Journal публікувала фото Сергія Коровайного українських військових на Донеччині.


Представлені у матеріалі роботи — це далеко не весь список опублікованих світлин українських фотографів у закордонних медіа. Тож ми закликаємо документалістів не соромитись писати про власні закордонні публікації у своїх соцмережах та позначати УАПФ, щоб у наступних добірках ми не пропустили жодного здобутку.